Zakup pojazdów na aukcjach

Oferujemy zakup każdego auta, motocyklu –  (nowe, używane, uszkodzone, antyki) na terenie USA oraz jego wysyłkę do Polski z możliwością zapłaty przy odbiorze.

Posiadamy specjalną ofertę dla warsztatów oraz komisów samochodowych: rejestrujemy Klienta bezpośrednio na aukcji w USA (w takim przypadku Klient będzie mógł sam kupować samochody, motocykle itp na aukcjach internetowych).

Współpracujemy z różnymi firmami ubezpieczeniowymi, które posiadają auta do sprzedania. Do wszystkich aut możemy dokupić części zamienne.

Nasza Firma zajmuje się także pośrednictwem w zakupach poprzez serwis internetowy eBay. Wystarczy, że Klient skieruje zakupiony towar do naszej Firmy w New Jersey, a my zajmiemy sie jego wysyłką do Polski.

Dla stałych Klientów umożliwiamy zakup poprzez nasze konto. Pomagamy w dokonaniu transakcji i nie tylko (np: przelewy, sprawdzanie stanu technicznego, odbiór aut).

Jesteś zainteresowany transportem? Wypełnij nasz krótki formularz abyśmy mogli przesłać Ci wycenę lub poprostu zadzwoń do nas, napewno doradzimy najlepsze rozwiązanie – Kontakt »
Jestem zainteresowany usługą:
Transport MorskiTransport LądowyMienie PrzesiedleńczeZakup Pojazdu + TransportWysyłka Paczki

import aut z usa